© 2015. POL EMS Agencja Przedstawicielstwo. Wszystkie prawa zastrzeżone
W NAJBLIŻSZYM CZASIE PLANUJEMY URUCHOMIENIE SKLEPU INTERNETOWEGO Z AKCESORIAMI!!!
CZEPKI EEG
CZEPKI EEG

Posiadamy niezwykle szeroki asortyment czepków do badań EEG. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno najbardziej podstawowe rozwiązania (elektrody mostkowe + czepek silikonowy) jak i jedne z najbardziej zaawansowanych i komfortowych czepków dostępnych na rynku.

więcej informacji...
AKCESORIA IOM
AKCESORIA IOM

Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas akcesoriami do badań IOM. Dysponujemy szerokim asortymentem sond stymulacyjnych, elektrod podskórnych i preżelowanych. Wszystkie produkty charakteryzują się wysoką jakością.

więcej informacji...
INNE AKCESORIA
INNE AKCESORIA

W ofercie posiadamy też liczne akcesoria do innych zastosowań. Między innymi elektrody DTL, ERG Jet czy słuchawki wewnątrzuszne czy słuchawki nagłowne. Aby uzyskać pełną informację dotyczącą dostępnego asortymentu, bardzo prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy.

więcej informacji...
ŻELE I PASTY
ŻELE I PASTY

Oferujemy szeroki asortyment żelów i past do badań neurofizjologicznych. Możemy zaproponować różnego rodzaju pasty elektrodowe, ścierne, żele przewodzące i inne podobne akcesoria w bardzo atrakcyjnych cenach.

więcej informacji...
AKCESORIA EMG
AKCESORIA EMG

Posiadamy szeroki asortyment elektrod do badań EMG (Natus, Nihon Kohden, GVB Gelimed, Friendship). W naszej ofercie znajdą Państwo elektrody jednorazowe: powierzchniowe (np.: dyskowe, Tab, Ring, uziemiające) oraz igłowe (koncentryczne, monopolarne, do botoxu) i wszelkie elektrody wielorazowe stymulująco-odbiorcze.

wicej informacji...
AKCESORIA EEG
AKCESORIA EEG

Oferujemy szeroki asortyment akcesoriów do badań EEG. Wszystkie prezentowane przez nas produkty charakteryzują się wysoką jakością. Dzięki współpracy ze światowymi firmami medycznymi: Nihon Kohden, Natus, Grass (Natus), Friendship medical czy GVB gelimed możemy zagwarantować zróżnicowany asortyment w atrakcyjnych cenach.

więcej informacji...